הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 29.4.23

fress, מקלחות חוץ. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמהA\AA\AAA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק לפחות פעם בחודש כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

בדפי האתר הבאים [פרוט הURL של הדפים] נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג') ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox / Opera / Safari / Lynx]/ [Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך [NVDA / Jaws/ Voiceover].

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

האתר עבר הנגשה עצמאית ולא נבדק ע"י מכון מקצועי, אנו מערכים שהנגשת האתר תושלם עד לתאריך ה1.6.23. עד לתאריך זה, נשמח לשמוע את ההערות שלכם בנושא ההנגשה באתר.

הסדרי נגישות בארגון

הארגון לא מקבל קהל.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

שם רכז הנגישות: מקס

כתובת מייל של רכז/ת הנגישות: info fress.co.il

בכינון נגישות הוא מושג המתאר את היכולת של אנשים עם מגבלות שונות לגשת למידע ולשירותים באינטרנט באופן שווה ובצורה הכי נגישה עבורם. אנו מכירים את החשיבות של נגישות האתר לכל המשתמשים, ואנו מתחייבים להפעיל את כל המאמצים הנדרשים כדי לאפשר גישה נגישה לאתר האינטרנט שלנו לכל המשתמשים.

אתר האינטרנט שלנו מתאים לדרישות המתקדמות ביותר לנגישות האתרים ועומד בדרישות תקני הנגישות הבינלאומיים, כולל תקני ה-WCAG 2.0 ו- WCAG 2.1. האתר מאפשר גישה לתוכן באמצעות מקלדת, עזרי מסך וטכנולוגיות נגישות אחרות. כמו כן, האתר תואם את התקני ה-ADA וה-Section 508 של חוקי הנגישות בארצות הברית.

אנו מתחייבים להמשיך לפעול לשיפור נגישות האתר ונעריך משוב והצעות כדי להפעיל את כל השינויים הנדרשים כדי לספק גישה נגישה לכל המשתמשים. אם יש לכם הצעות או הערות בנושא נגישות האתר, אנא צרו קשר עם צוות התמיכה שלנו ואנו נשמע ונטפל בכל התחייבות.