סרטונים

כל הסרטונים של מקלחות החוץ של FRESS במקום אחד

הפוך את הגינה שלך לנווה מדבר מושלם

מחפשים לשפר את המרחב החיצוני שלכם וליצור נווה מדבר מבדר מושלם? אל תחפש עוד! fress מציגים את פתרון המקלחת החיצוני החדשני שלנו עם פרטיות, שנועד להעלות את חווית הגינה שלכם לגבהים חדשים. בין אם אתם בונים בית חדש או משפצים את אזור הבריכה הקיים שלכם, סרטון זה מציג את הפתרון האידיאלי למי שמחפש מקלחת חיצונית מסוגננת, פונקציונלית ופרטית. המקלחות של fress:

☑ משתלבות בצורה חלקה בכל גינה או אזור בריכה, ומציעה דרך מרעננת ונוחה למקלחת לאחר שחייה, גינון או יום של פעילויות בחוץ.

☑ עיצוב מלוטש ומודרני, מיוצר מחומרים איכותיים הבנויים לעמוד בפני פגעי מזג האוויר.

☑ שלל אפשרויות של מודולריות הניתנות להתאמה אישית, כולל בחירת גימורים ותכונות פרטיות, מקלחון זה משפר הן את האסתטיקה והן את הפונקציונליות של החלל החיצוני שלכם.

הפרטיות שלך, הטבע שלך | מקלחת חוץ

יחידות מודולריות להרכבת מקלחות חוץ סגורות במגוון גדלים לחצר הפרטית, לגינה ולבריכה

FRESS מקלחות חוץ פשוטות להרכבה

גלו כמה זה פשוט לרכיב את המקלחת החיצונית המעוצבת שלנו! במדריך שלב אחר שלב זה, אנו נדגים כיצד ניתן להרכיב בקלות את העיצוב החדשני שלנו באמצעות מברג בלבד. עם ארבעה קירות מודולריים ודק קומפקטי, יהיה לך נווה מדבר חיצוני מוכן תוך זמן קצר. תגידו שלום למקלחות מעץ שדורשות תחזוקה ושלום לרגיעה. צפו עכשיו ושדרגו את המרחב החיצוני שלכם ללא מאמץ!" 🚿✨

TUDOR מקלחת חוץ ומלתחה

בנה מעוצב ייחודי ועמיד המשמש כמקלחת חוץ לאחר שחיה בבריכה, בים או לאחר אימון בחוץ. בנוסף, בדגם TUDOR תכננו מבואה המשמשת כמלתחה לפרטיות מירבית. המקלחת עשויה מאלומניום בציפוי אנודייז – חומר חזק ועמיד בפני מזג האוויר הישראלי, כך שהמקלחת תשמור על המראה החדש שלה במשך שנים רבות, ללא תחזוקה.

SOLE מקלחת חוץ מושלמת

מקלחת חוץ | להתקלח בפרטיות המקלחת האולטימטיבית לחצר שלך. מבנה מעוצב ייחודי ועמיד המשמש כמקלחת חוץ לגינה עם מקסימום פרטיות. המקלחת עשויה מאלומניום בציפוי אנודייז – חומר חזק ועמיד בפני מזג האוויר הישראלי, כך שהמקלחת תשמור על המראה החדש שלה במשך שנים רבות, ללא תחזוקה.

RAIN מקלחת חוץ מעוצבת

המקלחת האולטימטיבית לחצר שלך. המינימום שצריך בשביל מקלחת מפנקת, מתאים לסגירות של נישות בבית בשילום עם צמחיה מקלחת ריין מתאימה כמקלחת חוץ לאחר שחיה בבריכה, בים או לאחר אימון בחוץ.